Hakkımızda | Seo Reklam

Image
Hakkımızda

Bir Reklam Ajansından Daha Fazlası!

Birçok ajans sadece dijital pazarlama hizmeti verir. Reklamlarınızın başarısız olmasının asıl nedeni de budur. Çünkü dijital pazarlama süreci sadece reklam gösterimi yapmak değildir. Bir dijital pazarlama ajansı, satış ve pazarlama süreçlerinin tamamında aktif rol oynamalıdır. Bu nedenle “Seo Reklam” olarak biz aşağıdaki özellikleri içeren bir dijital pazarlama çalışmasını sizlere öneriyoruz.

 • 1) Hedef Kitle:
  Satılan ürün ya da hizmet ile ilgilenen müşteri adaylarının lokasyon, yaş, cinsiyet, ekonomik durum, beğenileri ve duygu durumları gibi özelliklerin belirlenmesi ve bir persona çalışması yapılması gereklidir.
 • 2) Tetikleyiciler:
  Satılan ürün ya da hizmetin tüm özellikleri dikkatle incelenerek, müşterilere hangi özelliklerinin hangi reklam mecrasında sunulacağının belirlenmesi işlemidir.
 • 3) Reklam Mecraları:
  Satılacak ürün ya da hizmet kimlere hitap ediyor? Ürün ya da hizmetin hangi özellikleri ön plana çıkarılmalı? Gibi soruların cevapları bulunduktan sonra, en uygun reklam mecraları belirlenmelidir.
 • 4) Yazılım, Tasarım Ve Reklam:
  Bu süreçte elimizdeki bilgiler doğrultusunda reklam yayını için gerekli ihtiyaçlar belirlenir. Web sitesi düzenlemeleri, grafik çalışmaları ve reklam metinleri hazırlanır ve reklam yayını başlar.
 • 5) Satış Yönetimi:
  Satış sürecinde ihtiyaç duyacağınız materyallerin belirlenmesi gereklidir. Ürünlerinizi bir telefon görüşmesi sonucunda satıyorsanız bir müşteri yönetim programına ve satış metinlerine ihtiyacınız olacaktır.
 • 6) Denetim Ve Raporlama:
  Dijital pazarlama süreçleri ile genellikle ürün ya da hizmetiniz ile ilgilenen müşteri adaylarına ulaşırsınız, ancak satış organizasyonunuzdaki eksikler nedeni ile reklamlarınızın verimsiz olduğunuzu düşünürsünüz.
  Bu nedenle “gizli müşteri” yöntemi ile satış organizasyonunuzu denetliyor ve size raporluyoruz.

672

Mutlu Müşteri

620

Tamamlanan Proje

130

Aktif Müşteri

8

Yıllık Deneyim